ІСТОРІЯ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ НАШОГО ПІДПРИЄМСТВА

ТОВ «Галузеве підприємство «Промсервіс» було засновано у 2008 році командою однодумців – досвідчених українських фахівців, які тривалий час працювали у нафтогазовому комплексі нашої держави.  

Головною метою для нового товариства було визначено створення сприятливих умов та належного сервісу для споживачів, які потерпали від диктату облгазів – монополістів на ринку розподілу та постачання природного газу.

Не дивлячись на перешкоди з боку монополістів новоствореному конкуренту, нам вдалося завоювати ділову довіру вітчизняних підприємців.  

З метою захисту споживачів газу від свавільних протиправних дій газотранспортних/газорозподільних організацій, ми неодноразово зверталися до Антимонопольного комітету України чи НКРЕ. І рішення цих інстанцій були на нашу користь.

Крім того, ми активно залучали засоби масової інформації для висвітлювання ситуації на газовому ринку України - статті наших співробітників доступні за цими посиланнями: газета "Дзеркало тижня" 06.03.2013 р., газета "Дзеркало тижня" 15.03.2013 р.

 

На сьогоднішній день ТОВ «ГП «Промсервіс» здійснює постачання природного газу підприємствам на території всіх областей нашої держави.

З нами працюють, нам довіряють сотні споживачів, адже ГП «Промсервіс» динамічно розвивається і займає лідируючі позиції в енергетичній галузі.

До переваг співпраці слід віднести наступні фактори:

- природний газ безпосередньо від видобувників;  

- вигідна ціна;

- виділення планових лімітів газу на 1-ше число місяця споживання та можливість коригування лімітів;

- гнучкий графік оплати, що враховує фінансові та виробничі можливості контрагента;

- своєчасна реєстрація податкових накладних;

- підтвердження ПДВ.